Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Draw Rider

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Draw Rider fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Draw Rider satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

4.20₺

Çıkış tarihi: March 29, 2016
Geliştiren: 17Studio
Yayıncı: 17Studio
Platform: Windows ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
139.00₺ 23.00₺
pc
Euro Truck Sim…
299.00₺ 97.84₺
pc
Green Hell
199.00₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
185.00₺ 38.22₺

Draw Rider Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 10, Windows 8, Windows 7, Vista, or XP Service Pack 3
  • İşlemci: 1 GHz processor
  • Bellek: 1 GB RAM
  • Ekran Kartı: OpenGL 2.1 or higher (available in most modern Windows systems)
null

Draw Rider Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Draw Rider fiyatı:    4.2₺

Şu anki en ucuz Draw Rider fiyatı:    4.2₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Draw Rider İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Draw Rider - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Draw Rider Özeti

Rider Çekme - 2D'de yapılan klasik bir yarış oyunu. Amacınız belirli bir süre içinde bitiş çizgisine ulaşmak. Oyunda, geçişi karakter özelleştirme için çeşitli seçenekler açacak çok çeşitli seviyeler bulacaksınız.

Draw Rider İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Draw Rider fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Draw Rider satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!