Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Dreamscape

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Dreamscape fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Dreamscape satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

G2A

27.37₺

Steam

34.50₺

Çıkış tarihi: Feb. 2, 2015
Geliştiren: Aldorlea Games
Yayıncı: Degica
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
302.70₺ 97.84₺
pc
Green Hell
374.70₺ 38.00₺
pc
Ready or Not
869.70₺ 473.39₺

Dreamscape Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows XP/Windows Vista/Windows 7/8
  • İşlemci: 1.6 GHz
  • Bellek: 128 MB RAM
  • Ekran Kartı: DirectX 9.0 Compatible
  • DirectX: Sürüm 9.0
  • Depolama: 120 MB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: DirectX 9.0 Compatible Sound
null

Dreamscape Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Dreamscape fiyatı:    27.37₺

Şu anki en ucuz Dreamscape fiyatı:    27.37₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Dreamscape İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Dreamscape - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Dreamscape Özeti

Addictive RPG Oyunu geliştirmek için strateji bitleriyle, DreamScape 4 farklı modda oynanabilir ve bunları tamamlamak için farklı ödüller sunar. İyileştirici tanrıçayı kullanmadan bir modu tamamlarsanız bonus kahramanları bile edinebilirsiniz!

Dreamscape İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Dreamscape fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Dreamscape satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!