Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Droid Assault

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Droid Assault fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Droid Assault satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

G2A

140.47₺

Steam

389.70₺

Çıkış tarihi: Jan. 9, 2013
Geliştiren: Puppygames
Yayıncı: Puppygames
Platform: Windows ,Linux ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
324.90₺ 97.84₺
pc
Green Hell
402.18₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
389.70₺ 38.22₺

Droid Assault Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • OS:Windows XP
  • Processor:1GHz
  • Memory:512 MB RAM
  • Graphics:OpenGL 1.5 capable graphics card
  • Hard Drive:430 MB HD space
Recommended:
  • Graphics:OpenGL 2.1 capable graphics card

Droid Assault Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Droid Assault fiyatı:    140.47₺

Şu anki en ucuz Droid Assault fiyatı:    140.47₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Droid Assault İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Droid Assault - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Droid Assault Özeti

Droid Assault oynayın ve Ramping Katil Robotları Hordes ile çalışan Blaster Savaşlarını deneyimleyin! 8 bitlik klasiklerin eğlenceli bir oyun oynamasıyla eşsiz bir taktik arcade shooter'ı keşfedin. Bu hızlı tempolu Retro ActionFest'te canlı kalmak için witlerinize ve edinilmiş droid takımının yardımına ihtiyacınız olacak.

Droid Assault İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Droid Assault fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Droid Assault satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!