Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Dropsy

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Dropsy fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Dropsy satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

18.00₺

G2A

59.42₺

HRK

92.19₺

Çıkış tarihi: Sept. 10, 2015
Geliştiren: Tendershoot
Yayıncı: Devolver Digital
Platform: Windows ,Linux ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Ready or Not
99.00₺
pc
Green Hell
40.00₺ 38.00₺
pc
Euro Truck Sim…
149.00₺ 92.47₺

Dropsy Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 7 or later
  • Bellek: 1 GB RAM
  • Depolama: 1 GB kullanılabilir alan
null

Dropsy Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Dropsy fiyatı:    2.7₺

Şu anki en ucuz Dropsy fiyatı:    18.0₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Dropsy İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Dropsy - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Dropsy Özeti

Dropsy, klasik olmayan bir noktada geleneksel olmayan bir yer ve tıkırtı, renkli karakterlerle ve sinister sırlarıyla dolu zengin bir detaylı dünyayı keşfederken, oyunun sürekli kaygısız adake palyaçolarının başrol oynadığı Macera Formula'yı tıklatarak yol boyunca sarılır.

Dropsy İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Dropsy fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Dropsy satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!