Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Duck Game

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Duck Game fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Duck Game satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

21.00₺

G2A

107.65₺

HRK

141.45₺

Cdkeys

203.41₺

Çıkış tarihi: June 4, 2015
Geliştiren: Landon Podbielski
Yayıncı: Adult Swim Games
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Euro Truck Sim…
149.00₺ 97.84₺
pc
Twelve Minutes
70.00₺ 38.22₺
pc
Green Hell
40.00₺ 38.00₺
pc
Phasmophobia
23.00₺

Duck Game Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 7
  • İşlemci: 2.0GHZ
  • Bellek: 1 GB RAM
  • Ekran Kartı: Pixel Shader 2.0
  • DirectX: Sürüm 9.0
  • Depolama: 150 MB kullanılabilir alan
null

Duck Game Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Duck Game fiyatı:    21.0₺

Şu anki en ucuz Duck Game fiyatı:    21.0₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Duck Game İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Duck Game - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Duck Game Özeti

1984'ün fütüristik yılını girin, ördeklerin zafer için çılgınca bir savaşta vahşileştiği bir yaşta. Arkadaşlarınızı av tüfeği, net silahlar, zihin kontrol ışınları, saksafonlar, mıknatıs silahları ve çok daha fazlası ile patlatın. Bu ördek oyunu. Göz kırpma.

Duck Game İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Duck Game fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Duck Game satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!