Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

DuckTales: Remastered

Güvenilir mağazalardaki en ucuz DuckTales: Remastered fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup DuckTales: Remastered satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

41.00₺

G2A

68.05₺

HRK

111.63₺

Cdkeys

123.92₺

Çıkış tarihi: Aug. 13, 2013
Geliştiren: WayForward
Yayıncı: Capcom
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Battlefield™ 2…
599.99₺ 197.99₺
pc
The Sims™ 4
199.99₺ 0.00₺
pc
Madden NFL 22
599.99₺ 385.04₺

DuckTales: Remastered Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows®XP™ SP2, Windows®Vista™ or Windows®7
  • İşlemci: Intel™ Pentium 4 2.4 ghz with Hyper Threading
  • Bellek: 1 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA® Geforce 9600GT, AMD® Radeon™ HD 3870 or higher (it must be able to manage Pixel Shader 3.0) with at least 512MB of display memory.
  • Depolama: 1 GB kullanılabilir alan
Önerilen:
  • İşletim Sistemi: Windows®XP™ SP2, Windows®Vista™ or Windows®7
  • İşlemci: Intel™ Core 2 Duo / AMD™ Athlon 64 X2 or higher.
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA® GeForce™ 200 series or higher, AMD® Radeon™ HD5000 series or higher (it must be able to manage Pixel Shader 3.0) with at least 512MB of display memory.
  • Depolama: 2 GB kullanılabilir alan

DuckTales: Remastered Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz DuckTales: Remastered fiyatı:    41.0₺

Şu anki en ucuz DuckTales: Remastered fiyatı:    41.0₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

DuckTales: Remastered İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

DuckTales: Remastered - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


DuckTales: Remastered Özeti

DuckTales: Remastered, tüm zamanların en değerli 8 bit başlıklarından birinin güzel bir el yapımı reveajajıdır. Golden Gaming'in Altın Çağlarından Birine Git, şimdi en sertleştirilmiş adanmış Disney veya Retro Capcom fanını da memnun edecek bir detay ile rafine edildi.

DuckTales: Remastered İle İlgili Kullanıcı Yorumları


DuckTales: Remastered fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak DuckTales: Remastered satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!