Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Duet

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Duet fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Duet satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

10.50₺

G2A

49.97₺

Çıkış tarihi: Aug. 4, 2015
Geliştiren: Kumobius
Yayıncı: Kumobius
Platform: Windows ,Linux ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
23.00₺
pc
Euro Truck Sim…
149.00₺ 97.84₺
pc
Green Hell
40.00₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
70.00₺ 38.22₺

Duet Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows Vista or Newer
  • İşlemci: Core 2 Duo
  • Bellek: 1 GB RAM
  • Ekran Kartı: Integrated
  • Depolama: 150 MB kullanılabilir alan
null

Duet Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Duet fiyatı:    10.5₺

Şu anki en ucuz Duet fiyatı:    10.5₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Duet İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Duet - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Duet Özeti

Zarif ve minimal, Duet oyunculardan, oyunculara sadece daha karmaşık bir labirentten geçen iki yörünge küresi gezinmeyi istedi. Zorluk arttıkça gerginlik bağları ve tuhaf bir anlatı ortaya çıkıyor.

Duet İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Duet fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Duet satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!