Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Eastshade

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Eastshade fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Eastshade satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

40.00₺

G2A

350.57₺

Çıkış tarihi: Feb. 13, 2019
Geliştiren: Eastshade Studios
Yayıncı: Eastshade Studios
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Twelve Minutes
70.00₺ 38.22₺
pc
Tails of Iron
239.99₺
pc
Ready or Not
99.00₺
pc
Euro Truck Sim…
149.00₺ 97.84₺

Eastshade Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows 7
  • İşlemci: Intel i5-750/AMD Phenom II X4-945
  • Bellek: 6 GB RAM
  • Ekran Kartı: Nvidia GTX 560 Ti/Radeon HD 6950
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 3 GB kullanılabilir alan
Önerilen:
  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir

Eastshade Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Eastshade fiyatı:    20.0₺

Şu anki en ucuz Eastshade fiyatı:    40.0₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Eastshade İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Eastshade - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Eastshade Özeti

Eastbade adasını keşfederek seyahat eden bir ressamsınız. Sanatçınızı şövale kullanarak tuval üzerine dünyayı yakalayın. Yaşamlarını öğrenmek için sakinlerle konuşun. Arkadaş edin ve ihtiyaç duyanlara yardım et. Şehirleri ziyaret edin, Ölçek Zirveleri, Gizemleri Ulaşın ve Unutulmuş Yerleri Keşfedin!

Eastshade İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Eastshade fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Eastshade satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!