Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Eets Munchies

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Eets Munchies fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Eets Munchies satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

13.00₺

G2A

22.44₺

Çıkış tarihi: March 11, 2014
Geliştiren: Klei Entertainment
Yayıncı: Klei Entertainment
Platform: Windows ,Linux
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Ürünler

pc
Ready or Not
99.00₺ 99.00₺
pc
Weird West
109.00₺ 87.20₺
pc
Green Hell
40.00₺ 30.80₺

Eets Munchies Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows XP/Vista/Windows 7/Windows 8
  • İşlemci: 1.7+ GHz or better
  • Bellek: 1 GB RAM
  • Ekran Kartı: Radeon HD5450 or better; 256 MB or higher
  • DirectX: Sürüm 9.0c
  • Depolama: 350 MB kullanılabilir alan
null

Eets Munchies Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Eets Munchies fiyatı:    13.0₺

Şu anki en ucuz Eets Munchies fiyatı:    13.0₺

Şu anda 30 günlük en ucuz fiyata sahipsiniz!

Eets Munchies İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Eets Munchies - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Eets Munchies Özeti

Bütün aile için güzel bir bulmaca oyunu! Eets Munchies, Klei Entertainment tarafından ödüllü bulmaca oyununun yeniden düzenlenmesidir. Muhteşem bir animasyon ve saçma yaratıklara sahip oyuncular, çok sevimli bir aç yaratığa giderek daha fazla sapkın bulmacalarda pastayı yok etmeye yardım ediyor.

Eets Munchies İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Eets Munchies fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Eets Munchies satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!