Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Eternal Destiny

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Eternal Destiny fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Eternal Destiny satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

G2A

145.80₺

Steam

173.70₺

Çıkış tarihi: April 21, 2016
Geliştiren: Office 5656
Yayıncı: Degica
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Age of Empires…
1199.70₺ 300.00₺
pc
Total War: WAR…
1499.70₺ 791.91₺
pc
Arma 3
449.70₺ 149.67₺

Eternal Destiny Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 7/8.1/10
  • İşlemci: Intel Core i3 2GHz or higher
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: DirectX 8.1 capable GPU
  • DirectX: Sürüm 8.1
  • Depolama: 4 GB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: DirectSound-compatible sound card
null

Eternal Destiny Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Eternal Destiny fiyatı:    145.8₺

Şu anki en ucuz Eternal Destiny fiyatı:    145.8₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Eternal Destiny İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Eternal Destiny - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Eternal Destiny Özeti

Ebedi Kader, Efsaneler, Efsaneler ve H.P.'den ilham alan bir epik kart oyunudur. Lovecraft, keyifli animasyon ve sesli oyunculuk ile 500+ kart içeriyor! Kendi güvertizi çeşitli kartlarla inşa edin ve becerileri, yeteneklerini ve niteliklerini birleştiren yüksek düzey strateji ile düşmanları yendi.

Eternal Destiny İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Eternal Destiny fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Eternal Destiny satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!