Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Evil Genius

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Evil Genius fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Evil Genius satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

18.00₺

Cdkeys

36.46₺

HRK

54.01₺

G2A

73.16₺

Çıkış tarihi: Sept. 28, 2004
Geliştiren: Elixir Studios
Yayıncı: Rebellion
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar


Evil Genius Sistem Gereksinimleri

  • Desteklenen İşletim Sistemi: Microsoft Windows XP / Vista
  • İşlemci: Pentium® III 800MHz işlemci
  • Bellek: 128MB RAM
  • Ekran Kartı: GeForce2 16Mb veya dengi
  • Sabit Disk: 1.4 GB boş sabit disk alanı
  • Ses Kartı: Windows uyumlu ses kartı
  • DirectX9®: DirectX 9.0c
null

Evil Genius Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Evil Genius fiyatı:    18.0₺

Şu anki en ucuz Evil Genius fiyatı:    18.0₺

Şu anda 30 günlük en ucuz fiyata sahipsiniz!

Evil Genius İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Evil Genius - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Evil Genius Özeti

Herkes dünyaya hükmetmek istiyor! Kötü dahi ile küresel güce elde etmek, tek ve sadece tam dünya egemenlik simülatörü. Hileli kötü niyetli beynin günlük görevleri, nefarious ustanızı gerçekleştirmek için muhteşem süper silahlar geliştirmek için ultra gizli üssünüzü inşa etmekten yararlanabilmektedir ...

Evil Genius İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Evil Genius fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Evil Genius satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!