Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

EvilQuest

Güvenilir mağazalardaki en ucuz EvilQuest fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup EvilQuest satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

G2A

16.16₺

Steam

59.70₺

Çıkış tarihi: Feb. 21, 2014
Geliştiren: Chaosoft Games
Yayıncı: Chaosoft Games
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
302.70₺ 97.84₺
pc
Green Hell
374.70₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
389.70₺ 38.22₺

EvilQuest Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows XP, Vista, 7
  • İşlemci: 1.6 Ghz or higher
  • Bellek: 1 GB RAM
  • Ekran Kartı: DirectX 9.0c compatible
  • DirectX: Sürüm 9.0c
  • Depolama: 200 MB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: DirectX 9.0c compatible
null

EvilQuest Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz EvilQuest fiyatı:    16.16₺

Şu anki en ucuz EvilQuest fiyatı:    16.16₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

EvilQuest İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

EvilQuest - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


EvilQuest Özeti

Neden fethedeyebileceğinizde dünyayı kurtardın? Evilquest'te, Galvis'in rolünü üstlenin - nihai güçle takıntılı karanlık bir şövalye. Bu heyecan verici retro eylem RPG başlığında intikam, imha ve fetih arayışı üzerine yola çıkın.

EvilQuest İle İlgili Kullanıcı Yorumları


EvilQuest fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak EvilQuest satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!