Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Fae Tactics

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Fae Tactics fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Fae Tactics satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Gamebillet

14.23₺

Steam

16.00₺

HRK

23.62₺

G2A

32.26₺

Çıkış tarihi: July 31, 2020
Geliştiren: Endlessfluff Games
Yayıncı: Humble Games
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Ürünler

pc
Dying Light 2 Stay Human
349.00₺ 314.10₺
pc
ELDEN RING
499.00₺ 499.00₺
pc
God of War
329.00₺ 259.90₺
pc
Weird West
109.00₺ 87.20₺

Fae Tactics Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 7
  • İşlemci: Intel Core i5-650 | AMD Phenom II X4 965
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: DirectX10 graphics adapter with 512 MB VRAM
  • DirectX: Sürüm 10
  • Depolama: 1 GB kullanılabilir alan
null

Fae Tactics Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Fae Tactics fiyatı:    16.0₺

Şu anki en ucuz Fae Tactics fiyatı:    14.23₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Fae Tactics İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Fae Tactics - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Fae Tactics Özeti

In Fae Tactics, follow a young magic user named Peony on her journey across a vibrant world full of mystery and danger. Summon allies, cast spells, and befriend a motley crew of characters as you dive into the growing conflicts between man and magical beings known as fae.

Fae Tactics İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Fae Tactics fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Fae Tactics satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!