Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Faeria - Resurgence DLC

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Faeria - Resurgence DLC fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Faeria - Resurgence DLC satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

34.50₺

Çıkış tarihi: Sept. 19, 2018
Geliştiren: Abrakam SA
Yayıncı: Abrakam SA
Platform: Windows ,Linux ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Ready or Not
99.00₺
pc
Green Hell
40.00₺ 38.00₺
pc
Weird West
109.00₺

Faeria - Resurgence DLC Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 7 SP1+
  • İşlemci: 2.2GHz Dual Core
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: OpenGL 3.3 or DX10 compatible, 2GB+
  • DirectX: Sürüm 10
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 2 GB kullanılabilir alan
null

Faeria - Resurgence DLC Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Faeria - Resurgence DLC fiyatı:    34.5₺

Şu anki en ucuz Faeria - Resurgence DLC fiyatı:    34.5₺

Şu anda 30 günlük en ucuz fiyata sahipsiniz!

Faeria - Resurgence DLC İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Faeria - Resurgence DLC - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Faeria - Resurgence DLC Özeti

Savaş öfkeleri. Yolsuzluk dünyaya yayılarak, her şeyi iyi ve saflaşmayı tehdit ediyor. Yeni canavarlar ve kötü adamlar, savaşın bozulmalarında paylaşmayı umarak emperyal afişe akın ediyorlar. Büyük kayıpları acı çekmesine rağmen, umutla savaşmayı tercih edenlerin kalbinde çiçek açar.

Faeria - Resurgence DLC İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Faeria - Resurgence DLC fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Faeria - Resurgence DLC satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!