Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Faerie Solitaire

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Faerie Solitaire fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Faerie Solitaire satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

12.50₺

G2A

34.37₺

Çıkış tarihi: Sept. 17, 2010
Geliştiren: Subsoap
Yayıncı: Subsoap
Platform: Windows ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Ready or Not
99.00₺ 89.10₺
pc
Five Nights at…
61.00₺ 45.75₺
pc
Weird West
109.00₺ 81.75₺
pc
Green Hell
40.00₺ 28.00₺

Faerie Solitaire Sistem Gereksinimleri

  • OS: Windows XP/Vista/7
  • Processor: 800 Mhz (minimum)
  • Memory: 256MB (minimum)
  • Hard Disk Space: 100MB
  • DirectX®: 7 (minimum)
null

Faerie Solitaire Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Faerie Solitaire fiyatı:    12.5₺

Şu anki en ucuz Faerie Solitaire fiyatı:    12.5₺

Şu anda 30 günlük en ucuz fiyata sahipsiniz!

Faerie Solitaire İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Faerie Solitaire - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Faerie Solitaire Özeti

Bağımcı Kart Oyunu'nda büyülü eğlenceler, Faerie Solitaire! Faerie Pet'i bulun ve kaldırın ve her seviyeyi temizleyerek bulunan kaynakları kullanarak avalonun büyülü topraklarını yeniden birleştirin.

Faerie Solitaire İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Faerie Solitaire fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Faerie Solitaire satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!