Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Fair Strike

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Fair Strike fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Fair Strike satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

45.00₺

Çıkış tarihi: Feb. 5, 2004
Geliştiren: G5 Software
Yayıncı: Buka Entertainment
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
God of War
899.00₺ 259.90₺
pc
Forza Horizon 5
599.00₺
pc
ELDEN RING
999.00₺ 599.00₺
pc
Dying Light 2 …
699.00₺ 331.55₺

Fair Strike Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows XP/7/8
  • İşlemci: Pentium III 800 MHz
  • Bellek: 256 MB RAM
  • Ekran Kartı: Nvidia Geforce 2/ Ati Radeon 7500, 32 MB VRAM
  • DirectX: Sürüm 9.0b
  • Depolama: 1800 MB kullanılabilir alan
null

Fair Strike Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Fair Strike fiyatı:    8.0₺

Şu anki en ucuz Fair Strike fiyatı:    8.0₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Fair Strike İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Fair Strike - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Fair Strike Özeti

Adil Strike, cesur pilotlar ve terörle ve uyuşturucu kaçakçılığına karşı mücadele eden ölümcül göksel silahları hakkında bir oyundur. Öyleyse zamanınızı boşa harcamayın ve modern bir saldırı helikopterinin kokpitine atlayın ve dünya terörizmine karşı bir savaşa katılın. Amacınız basittir - hepsini öldürün!

Fair Strike İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Fair Strike fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Fair Strike satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!