Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Fallout Tactics: Brotherhood of Steel

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Fallout Tactics: Brotherhood of Steel fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Fallout Tactics: Brotherhood of Steel satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Cdkeys

48.29₺

HRK

48.46₺

G2A

88.54₺

Steam

179.70₺

Çıkış tarihi: March 1, 2001
Geliştiren: 14° East
Yayıncı: Bethesda Softworks
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: 15

Benzer Oyunlar

pc
Age of Empires…
1199.70₺ 300.00₺
pc
Total War: WAR…
1499.70₺ 791.91₺
pc
Arma 3
482.68₺ 149.67₺

Fallout Tactics: Brotherhood of Steel Sistem Gereksinimleri

  • OS: Windows
  • Processor: Pentium 400Mhz
  • Memory: 64 MB
  • Graphics: SVGA
  • DirectX®: 7
  • Hard Drive: 1,650 MB
  • Sound: DirectSound
null

Fallout Tactics: Brotherhood of Steel Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Fallout Tactics: Brotherhood of Steel fiyatı:    48.29₺

Şu anki en ucuz Fallout Tactics: Brotherhood of Steel fiyatı:    48.29₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Fallout Tactics: Brotherhood of Steel İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Fallout Tactics: Brotherhood of Steel - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Fallout Tactics: Brotherhood of Steel Özeti

Taktik takım tabanlı savaş fallout® evrenine geliyor! Sen sefil çöp sensin. Kirden doğmuş olabilirsin, ama seni çelikten mahrum edeceğiz. Bükmeyi öğreneceksin; Eğer değilseniz, kırılır mısın? Bu karanlık zamanlarda, Kardeşler - Kardeşiniz - tüm medeniyetin ve uluyan alevi arasında duran tek şey ...

Fallout Tactics: Brotherhood of Steel İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Fallout Tactics: Brotherhood of Steel fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Fallout Tactics: Brotherhood of Steel satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!