Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Farabel

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Farabel fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Farabel satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

G2A

68.81₺

Steam

299.70₺

Çıkış tarihi: Oct. 14, 2016
Geliştiren: Frogames
Yayıncı: Frogames
Platform: Windows ,Linux ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
324.90₺ 97.84₺
pc
Green Hell
402.18₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
389.70₺ 38.22₺

Farabel Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows XP / Vista / 7 / 8
  • İşlemci: Dual Core - 2GHz
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: 512Mb
  • DirectX: Sürüm 9.0
  • Depolama: 2 GB kullanılabilir alan
null

Farabel Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Farabel fiyatı:    68.81₺

Şu anki en ucuz Farabel fiyatı:    68.81₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Farabel İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Farabel - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Farabel Özeti

Farabel, hikayenin sonunda başladığınız sıra tabanlı bir strateji oyunudur. Akıllılığınızı, stratejik kahramanınızı ve hayatta kalmak için buluşun özelliklerinizi geliştirin!

Farabel İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Farabel fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Farabel satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!