Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Farm Frenzy: Heave Ho

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Farm Frenzy: Heave Ho fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Farm Frenzy: Heave Ho satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

10.00₺

Çıkış tarihi: Aug. 26, 2015
Geliştiren: Alawar Stargaze
Yayıncı: Buka Entertainment
Platform: Windows ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Twelve Minutes
70.00₺ 38.22₺
pc
Tails of Iron
239.99₺
pc
Ready or Not
99.00₺
pc
Euro Truck Sim…
149.00₺ 97.84₺

Farm Frenzy: Heave Ho Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: windows XP/Vista/7/8
  • İşlemci: 1.5 GHz
  • Bellek: 512 MB RAM
  • Ekran Kartı: 256 MB 3D graphics card
  • DirectX: Sürüm 9.0
  • Depolama: 300 MB kullanılabilir alan
null

Farm Frenzy: Heave Ho Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Farm Frenzy: Heave Ho fiyatı:    1.0₺

Şu anki en ucuz Farm Frenzy: Heave Ho fiyatı:    10.0₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Farm Frenzy: Heave Ho İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Farm Frenzy: Heave Ho - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Farm Frenzy: Heave Ho Özeti

YARRRRRR! Scarlett, eğlenceyi yetiştirmek için geri koyan tamamen yeni bir çiftlikte çıldırtıcıya geri döndü! Terkedilmiş bir adanın hayvanlarına yardım etmeyi öğrenmek için tatil planlarını bir kenara koyarken kırmızı saçlı güzelliği yönlendirin.

Farm Frenzy: Heave Ho İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Farm Frenzy: Heave Ho fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Farm Frenzy: Heave Ho satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!