Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Fate Tectonics

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Fate Tectonics fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Fate Tectonics satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

10.50₺

G2A

62.78₺

Çıkış tarihi: Sept. 9, 2015
Geliştiren: Golden Gear Games
Yayıncı: Senpai Studios
Platform: Windows ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
139.00₺ 23.00₺
pc
Euro Truck Sim…
299.00₺ 97.84₺
pc
Green Hell
199.00₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
185.00₺ 38.22₺

Fate Tectonics Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows XP or better
  • İşlemci: 2.33GHz or faster x86-compatible processor, or Intel Atom™ 1.6GHz or faster processor for netbook class devices
  • Depolama: 100 MB kullanılabilir alan
Önerilen:
  • İşletim Sistemi: Windows XP or better

Fate Tectonics Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Fate Tectonics fiyatı:    10.5₺

Şu anki en ucuz Fate Tectonics fiyatı:    10.5₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Fate Tectonics İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Fate Tectonics - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Fate Tectonics Özeti

Tanrıça benzeri kaderlerin gücünü kullanarak, dünyayı paramparça öfkelendirmeyi önlemek için yeterince mutlu tutarken, Tanrı benzeri kaderlerin gücünü kullanarak bir dünya parçası oluşturun!

Fate Tectonics İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Fate Tectonics fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Fate Tectonics satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!