Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

FATE: The Cursed King

Güvenilir mağazalardaki en ucuz FATE: The Cursed King fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup FATE: The Cursed King satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

239.70₺

Çıkış tarihi: Nov. 19, 2014
Geliştiren: WildTangent
Yayıncı: WildTangent
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Cyberpunk 2077
1448.68₺ 219.12₺
pc
God of War
1499.70₺ 259.90₺
pc
ELDEN RING
1199.70₺ 660.00₺
pc
Dying Light 2 …
1199.70₺ 331.55₺

FATE: The Cursed King Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 8, Windows 7, Vista and XP
  • İşlemci: Pentium 3 - 800MHz or better
  • Bellek: 340 MB MB RAM
  • Ekran Kartı: 32MB, 3D hardware acceleration required
null

FATE: The Cursed King Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz FATE: The Cursed King fiyatı:    239.7₺

Şu anki en ucuz FATE: The Cursed King fiyatı:    239.7₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

FATE: The Cursed King İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

FATE: The Cursed King - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


FATE: The Cursed King Özeti

Kader oyunlarının kaderi için hazır mısın? Klasik, Eylem RPG Serisi'ndeki son bölüme hoş geldiniz! Kader: lanetli kralın yeni silahları, büyü, zırh ve AI kontrollü müttefikleri var! Bir dakika ne?! Müttefikler ?? Bu doğru. Bu kader oyunu bir partidir. Vay! Parti sistemi!

FATE: The Cursed King İle İlgili Kullanıcı Yorumları


FATE: The Cursed King fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak FATE: The Cursed King satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!