Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Feeding Frenzy 2 Deluxe

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Feeding Frenzy 2 Deluxe fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Feeding Frenzy 2 Deluxe satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

10.00₺

Çıkış tarihi: Aug. 30, 2006
Geliştiren: PopCap Games, Inc.
Yayıncı: PopCap Games, Inc.
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Battlefield™ 2…
599.99₺ 197.99₺
pc
The Sims™ 4
199.99₺ 0.00₺
pc
Madden NFL 22
599.99₺ 385.04₺

Feeding Frenzy 2 Deluxe Sistem Gereksinimleri

Minimum Requirements: Windows 98/ME/2000/XP, 128 MB RAM, 500MHz or faster, DirectX: 7.0
null

Feeding Frenzy 2 Deluxe Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Feeding Frenzy 2 Deluxe fiyatı:    10.0₺

Şu anki en ucuz Feeding Frenzy 2 Deluxe fiyatı:    10.0₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Feeding Frenzy 2 Deluxe İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Feeding Frenzy 2 Deluxe - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Feeding Frenzy 2 Deluxe Özeti

Besleme çılgınlığı tekrar başlar! Yüzün ve sualtı dünyalarından geçirin, daha küçük balıkları inin ve okyanus üstünlüğüne giderken chomp. Ancak dikkat edin: Peskili avcıların tekne yükleri sizin için öğle yemeği yapmak istiyorlar.

Feeding Frenzy 2 Deluxe İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Feeding Frenzy 2 Deluxe fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Feeding Frenzy 2 Deluxe satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!