Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

FEZ

Güvenilir mağazalardaki en ucuz FEZ fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup FEZ satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

G2A

115.76₺

HRK

161.39₺

Steam

299.70₺

Çıkış tarihi: May 1, 2013
Geliştiren: Polytron Corporation
Yayıncı: Trapdoor
Platform: Windows ,Linux ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
324.90₺ 97.84₺
pc
Green Hell
402.18₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
389.70₺ 38.22₺

FEZ Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • OS:Windows XP
  • Processor:Intel Core 2 Duo 2.8Ghz or equivalent
  • Memory:2 GB RAM
  • Graphics:2nd Generation Intel Core HD Graphics (2000/3000), or dedicated GPU with OpenGL 3.0 Support
  • Hard Drive:500 MB HD space
  • Sound:OpenAL-compatible
  • Additional:See https://getsatisfaction.com/polytron/topics/support_for_intel_integrated_graphics_hardware for details on Intel HD Graphics support, not all models are supported. Latest graphics drivers are required to maximize OpenGL feature compatibility.
Recommended:

FEZ Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz FEZ fiyatı:    115.76₺

Şu anki en ucuz FEZ fiyatı:    115.76₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

FEZ İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

FEZ - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


FEZ Özeti

Gomez, 2D dünyasında yaşayan 2B bir yaratıktır. Yoksa o mu? Gizemli bir 3. boyutun varlığı ona ifşa edildiğinde Gomez, onu zamanın sonuna ve mekanına götürecek bir yolculuğa gönderilir. 4 farklı klasik 2D perspektifinden 3B yapılara gezinme yeteneğinizi kullanın.

FEZ İle İlgili Kullanıcı Yorumları


FEZ fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak FEZ satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!