Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Finders

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Finders fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Finders satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

11.00₺

Çıkış tarihi: Aug. 15, 2013
Geliştiren: Alawar Entertainment
Yayıncı: Buka Entertainment
Platform: Windows ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Battlefield™ 2…
599.99₺ 544.31₺
pc
Madden NFL 22
599.99₺ 363.85₺
pc
The Sims™ 4
199.99₺ 178.30₺

Finders Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows Vista/7/8/8.1
  • İşlemci: 1.6 GHz
  • Bellek: 512 MB RAM
  • Ekran Kartı: VIdeo 128 MB RAM
  • DirectX: Sürüm 9.0
  • Depolama: 415 MB kullanılabilir alan
null

Finders Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Finders fiyatı:    1.1₺

Şu anki en ucuz Finders fiyatı:    11.0₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Finders İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Finders - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Finders Özeti

Bir kötülük tarafından hapsedilen bir kahramanı kurtarmak için affetmeyen bir vahşi doğada bir yolda bir yolda! Oyuncular heyecan verici ve erişilebilir bir T macerasına sahip olmak için geliştirildi, pathfinders saatlerce unutulmaz eğlenceli bir eğlence sağlayacak!

Finders İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Finders fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Finders satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!