Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Fireburst

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Fireburst fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Fireburst satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

18.00₺

Cdkeys

30.83₺

G2A

34.65₺

Çıkış tarihi: April 25, 2012
Geliştiren: exDream
Yayıncı: Strategy First
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Grand Theft Au…
150.00₺ 74.69₺
pc
Red Dead Redem…
1150.00₺ 254.12₺
pc
God of War
899.00₺ 259.90₺
pc
Forza Horizon 5
599.00₺

Fireburst Sistem Gereksinimleri

  • OS: Windows XP SP3, Windows Vista, Windows 7
  • Processor: 2.0+ GHz
  • Memory: 2 GB RAM
  • Graphics: Graphics card with shader model 3.0
  • DirectX®: 9.0c
  • Hard Drive: 1600 MB HD space
null

Fireburst Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Fireburst fiyatı:    18.0₺

Şu anki en ucuz Fireburst fiyatı:    18.0₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Fireburst İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Fireburst - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Fireburst Özeti

Fireborst ile yoldaki rakipleri patlatın, patlayıcı bir şekilde eğlenceli bir hızlı tempolu arcade tarzı yarış oyunu olan fantastik grafiklerle.

Fireburst İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Fireburst fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Fireburst satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!