Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Fish Fillets 2

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Fish Fillets 2 fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Fish Fillets 2 satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

G2A

45.70₺

Steam

149.70₺

Çıkış tarihi: April 5, 2007
Geliştiren: Altar Games
Yayıncı: Bohemia Interactive
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
302.70₺ 97.84₺
pc
Green Hell
374.70₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
389.70₺ 38.22₺

Fish Fillets 2 Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • OS: Windows XP
  • Processor: Intel Pentium® IV - 2GHz
  • Memory: 512 MB RAM
  • Graphics: nVidia® GeForce™4 - 256 MB
  • DirectX®: DirectX®: 9.0c
  • Hard Drive: 650 MB free space
null

Fish Fillets 2 Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Fish Fillets 2 fiyatı:    45.7₺

Şu anki en ucuz Fish Fillets 2 fiyatı:    45.7₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Fish Fillets 2 İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Fish Fillets 2 - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Fish Fillets 2 Özeti

Bu sualtı puzzle oyunu Balık gizli ajanları maksimum pisi balığı ve tina guppy kontrol ediyorsunuz. Görünüşe göre, ortak bir dava gizemli bir düşmanla zor bir mücadeleye dönüşür ve dizeler oldukça yüksektir. Neyse ki, yalnız değilsin.

Fish Fillets 2 İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Fish Fillets 2 fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Fish Fillets 2 satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!