Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Flat Heroes

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Flat Heroes fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Flat Heroes satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

G2A

28.13₺

Steam

299.70₺

Çıkış tarihi: Sept. 8, 2016
Geliştiren: Parallel Circles
Yayıncı: Parallel Circles
Platform: Windows ,Linux ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
302.70₺ 97.84₺
pc
Green Hell
374.70₺ 38.00₺
pc
Ready or Not
869.70₺ 473.39₺

Flat Heroes Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows XP, Vista, 7, 8, 10
  • İşlemci: 2Ghz
  • Bellek: 4 GB RAM
  • DirectX: Sürüm 9.0
null

Flat Heroes Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Flat Heroes fiyatı:    28.13₺

Şu anki en ucuz Flat Heroes fiyatı:    28.13₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Flat Heroes İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Flat Heroes - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Flat Heroes Özeti

Düz kahramanlar, 300'den fazla el işi seviyenin üzerinde şık bir şekilde gezinmeni ve hayatta kalmanızı, en destansı patronları yok edin ve gerçekten iki boyutlu kahraman (veya kahramanlar!) Her zaman hayal kurduğun iki boyutlu kahraman (ya da kahramanlar!).

Flat Heroes İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Flat Heroes fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Flat Heroes satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!