Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Flesh Eaters

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Flesh Eaters fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Flesh Eaters satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

G2A

32.90₺

Steam

149.70₺

Çıkış tarihi: May 3, 2016
Geliştiren: S.C. 16 BIT NIGHTS S.R.L.
Yayıncı: S.C. 16 BIT NIGHTS S.R.L.
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
302.70₺ 97.84₺
pc
Green Hell
374.70₺ 38.00₺
pc
Ready or Not
869.70₺ 473.39₺

Flesh Eaters Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows XP/Windows Vista/Windows 7/8
  • İşlemci: 1.6 GHz
  • Ekran Kartı: DirectX 9.0 Compatible
  • Depolama: 20 MB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: DirectX 9.0 Compatible Sound
null

Flesh Eaters Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Flesh Eaters fiyatı:    32.9₺

Şu anki en ucuz Flesh Eaters fiyatı:    32.9₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Flesh Eaters İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Flesh Eaters - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Flesh Eaters Özeti

Et yiyenler, kaynak toplama ve işçiliği ile Retro tarzı tek oyuncu rts zombi survival oyunudur. Zombiler her yerde! Barikatlar oluşturmak, silahları ve zırhı yükseltmek ve şehri ölülerin kuşatması altında keşfetmek için kaynaklar toplamalısınız.

Flesh Eaters İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Flesh Eaters fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Flesh Eaters satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!