Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Flockers™

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Flockers™ fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Flockers™ satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

HRK

7.27₺

G2A

16.88₺

Steam

31.00₺

Çıkış tarihi: Sept. 19, 2014
Geliştiren: Team17 Digital Ltd
Yayıncı: Team17 Digital Ltd
Platform: Windows ,Linux ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: 16

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
23.00₺
pc
Euro Truck Sim…
149.00₺ 97.84₺
pc
Green Hell
40.00₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
70.00₺ 38.22₺

Flockers™ Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows XP or Later
  • İşlemci: Dual Core CPU or faster
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: Intel HD4000, Radeon HD 4650 (512MB) or NVIDIA GeForce 8600GT
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 8 GB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: Windows Compatible Card
  • İlave Notlar: Note: In some instances, systems may require model specific drivers. If your system manufacturers no longer support hardware under this category, it may not be possible to run this title. Should this be the case, we are unable to assist you and recommend that you pursue support from your respective system manufacturer. This issue is most common in laptops and is prevalent with select products from most leading manufacturers. GPU that supports OpenGL 3.3 or higher
null

Flockers™ Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Flockers™ fiyatı:    7.27₺

Şu anki en ucuz Flockers™ fiyatı:    7.27₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Flockers™ İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Flockers™ - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Flockers™ Özeti

Solucanların yaratıcılarından yeni, akışçılar, klasik A'dan B bulmaca türünü, iyi bir önlem için koyu mizahın cömert bir yardımı olan modern bir gün almasıdır.

Flockers™ İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Flockers™ fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Flockers™ satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!