Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Floor Kids

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Floor Kids fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Floor Kids satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

597.00₺

Çıkış tarihi: May 16, 2018
Geliştiren: MERJ Media
Yayıncı: MERJ Media
Platform: Windows ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
302.70₺ 97.84₺
pc
Green Hell
374.70₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
389.70₺ 38.22₺

Floor Kids Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows Vista SP1+
  • İşlemci: SSE2 instruction set support
  • Bellek: 1 GB RAM
  • Ekran Kartı: Graphics card with DX10
  • DirectX: Sürüm 10
  • Depolama: 2 GB kullanılabilir alan
  • İlave Notlar: Gamepad Required
null

Floor Kids Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Floor Kids fiyatı:    597.0₺

Şu anki en ucuz Floor Kids fiyatı:    597.0₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Floor Kids İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Floor Kids - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Floor Kids Özeti

Zemin Çocuklar, eşsiz bir hile tarzı ritim oyununa sahip olan her türlü bir BreakDansing oyunudur. Yenilikçi kontroller, müzikalite, özgünlüğe ve tarzlara dayanan hamlelerinizi ödüllendiren dinamik bir puanlama sistemi ile nasıl oynamanın özgürlüğüne izin verir.

Floor Kids İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Floor Kids fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Floor Kids satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!