Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Flotsam

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Flotsam fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Flotsam satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

374.70₺

Çıkış tarihi: Sept. 26, 2019
Geliştiren: Pajama Llama Games
Yayıncı: Pajama Llama Games
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
302.70₺ 97.84₺
pc
Green Hell
374.70₺ 38.00₺
pc
Ready or Not
869.70₺ 473.39₺

Flotsam Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 7 SP1+
  • İşlemci: Intel Core i5 or equivalent
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 650 or equivalent
  • Depolama: 600 MB kullanılabilir alan
null

Flotsam Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Flotsam fiyatı:    374.7₺

Şu anki en ucuz Flotsam fiyatı:    374.7₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Flotsam İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Flotsam - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Flotsam Özeti

Yüzen çöp kasabası sağkalım oyunu! Öldürücü Okyanuslar yüzeyinden hangi değerli çöpleri yapabileceğinizi ve bu renkli kıyamet sonrası dünyada hayatta kalmak için elinizden geleni yaparken şehrinizi büyütün.

Flotsam İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Flotsam fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Flotsam satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!