Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Forager

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Forager fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Forager satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Gamebillet

28.16₺

Steam

32.00₺

HRK

69.89₺

G2A

103.41₺

Cdkeys

125.90₺

Çıkış tarihi: April 18, 2019
Geliştiren: HopFrog
Yayıncı: Humble Games
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
139.00₺ 23.00₺
pc
Euro Truck Sim…
299.00₺ 97.84₺
pc
Green Hell
199.00₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
185.00₺ 38.22₺

Forager Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows XP and above
  • İşlemci: 1.2Ghz
  • Bellek: 1024 MB RAM
  • Ekran Kartı: 512MB
  • Depolama: 200 MB kullanılabilir alan
null

Forager Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Forager fiyatı:    28.16₺

Şu anki en ucuz Forager fiyatı:    28.16₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Forager İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Forager - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Forager Özeti

"Hiç durmadan oynamak isteyeceğin bu zaman geçirme oyunu" son derece popüler ve alışılmadık bir tarza sahip. Kaynakları keşfet, işle, topla ve yönet, sırları ortaya çıkar ve sıfırdan başlayıp kendi üssünü yarat! Keşfetmek ve genişlemek için arazi al!

Forager İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Forager fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Forager satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!