Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Forge Quest

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Forge Quest fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Forge Quest satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

29.70₺

Çıkış tarihi: May 22, 2015
Geliştiren: null
Yayıncı:
Platform: Windows ,Linux ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
302.70₺ 97.84₺
pc
Green Hell
374.70₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
389.70₺ 38.22₺

Forge Quest Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 7
  • İşlemci: x86-compatible 1.4GHz or faster processor
  • Bellek: 300 MB RAM
  • Ekran Kartı: OpenGl 3.2 compatible 3D graphics card with at least 256MB memory
  • Depolama: 150 MB kullanılabilir alan
null

Forge Quest Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Forge Quest fiyatı:    29.7₺

Şu anki en ucuz Forge Quest fiyatı:    29.7₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Forge Quest İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Forge Quest - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Forge Quest Özeti

Forge Quest, bir voksel dünyasında belirlenen bir zindan sürünen bir zindandır. Bir kahraman olmak için hafif yürekli bir arayışla dolu olan toprakları keşfedin. Canavarlarla savaşmak, hazineyi bulmak ve ekipmanınızı zanaat etmek için rastgele oluşturulan zindanlara derinlemesine dalın. Arkadaşlarınızı dünyanıza katılmaya davet edin ve maceranızda size yardımcı olur.

Forge Quest İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Forge Quest fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Forge Quest satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!