Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Forspoken

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Forspoken fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Forspoken satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

G2A

1735.85₺

Steam

2099.70₺

Çıkış tarihi: Jan. 24, 2023
Geliştiren: Luminous Productions
Yayıncı: Square Enix
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: 18 18 yaş altı için önerilmez

Benzer Oyunlar


Forspoken Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • Requires a 64-bit processor and operating system
  • OS: tbc
Recommended:
  • Requires a 64-bit processor and operating system
  • OS: tbc

Forspoken Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Forspoken fiyatı:    1735.85₺

Şu anki en ucuz Forspoken fiyatı:    1735.85₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Forspoken İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Forspoken - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Forspoken Özeti

Forspoken follows the journey of Frey, a young New Yorker transported to the beautiful and cruel land of Athia. In search of a way home, Frey must use her newfound magical abilities to traverse sprawling landscapes and battle monstrous creatures.

Forspoken İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Forspoken fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Forspoken satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!