Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Fort Defense

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Fort Defense fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Fort Defense satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

HRK

16.59₺

G2A

37.92₺

Steam

160.68₺

Çıkış tarihi: May 22, 2015
Geliştiren: Creobit
Yayıncı: 8Floor
Platform: Windows ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
324.90₺ 97.84₺
pc
Green Hell
402.18₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
389.70₺ 38.22₺

Fort Defense Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows XP SP3
  • İşlemci: 1500 MHz
  • DirectX: Sürüm 9.0
  • Depolama: 250 MB kullanılabilir alan
Önerilen:
  • İşletim Sistemi: Windows 7 or later
  • İşlemci: 2000 MHz
  • Bellek: 1 GB RAM

Fort Defense Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Fort Defense fiyatı:    16.59₺

Şu anki en ucuz Fort Defense fiyatı:    16.59₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Fort Defense İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Fort Defense - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Fort Defense Özeti

Herkes iş başına! Korsan Armada öldü! Freebooters saldırılarını taciz eden bir mücadeleye katılın. Dikkat et, düşman, kalenin bozulması için gelgit yakalayabilir. Kuleleri inşa edin, kristalleri toplayın, büyü yapın ve zaferinize inan!

Fort Defense İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Fort Defense fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Fort Defense satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!