Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Fortified

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Fortified fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Fortified satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

HRK

18.45₺

RandomOyun

20.45₺

G2A

71.07₺

Steam

257.28₺

Çıkış tarihi: Feb. 3, 2016
Geliştiren: Clapfoot
Yayıncı: Clapfoot
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
324.90₺ 97.84₺
pc
Green Hell
402.18₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
389.70₺ 38.22₺

Fortified Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 7 or higher
  • İşlemci: Dual-Core 64-bit Intel or AMD processor, 2.0 GHZ CPU
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: 1 GB DirectX 10 compatible video card
  • DirectX: Sürüm 10
  • Depolama: 4 GB kullanılabilir alan
null

Fortified Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Fortified fiyatı:    18.45₺

Şu anki en ucuz Fortified fiyatı:    18.45₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Fortified İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Fortified - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Fortified Özeti

Marslı robotların istilasını durdurabilecek misin? 1950’li yılların çizgi roman dünyasında geçen Fortified, aksiyon ve stratejiyi birleştirerek kalıpları zorluyor. Robotları yok etmek için caddelere tuzaklar kurabilir, önemli noktalara askerler yerleştirebilir, ve askeri yapılar inşa edebilirsin.

Fortified İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Fortified fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Fortified satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!