Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Forza Horizon 4

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Forza Horizon 4 fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Forza Horizon 4 satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

G2A

558.71₺

Steam

599.70₺

HRK

1318.18₺

Çıkış tarihi: March 9, 2020
Geliştiren: Playground Games
Yayıncı: Xbox Game Studios
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Forza Horizon 5
983.40₺ 660.00₺
pc
BeamNG.drive
374.70₺ 35.60₺
pc
F1® 2021
419.99₺
pc
Forza Horizon 4
599.70₺ 558.71₺

Forza Horizon 4 Sistem Gereksinimleri

Minimum:
 • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim Sistemi: Windows 10 version 15063.0 or higher
 • İşlemci: Intel i3-4170 @ 3.7Ghz OR Intel i5 750 @ 2.67Ghz
 • Bellek: 4 GB RAM
 • Ekran Kartı: NVidia 650TI OR AMD R7 250x
 • DirectX: Sürüm 12
 • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
 • Depolama: 80 GB kullanılabilir alan
Önerilen:
 • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim Sistemi: Windows 10 version 15063.0 or higher
 • İşlemci: Intel i7-3820 @ 3.6Ghz
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Ekran Kartı: NVidia GTX 970 OR NVidia GTX 1060 3GB OR AMD R9 290x OR AMD RX 470
 • DirectX: Sürüm 12
 • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
 • Depolama: 100 GB kullanılabilir alan

Forza Horizon 4 Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Forza Horizon 4 fiyatı:    558.71₺

Şu anki en ucuz Forza Horizon 4 fiyatı:    558.71₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Forza Horizon 4 İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Forza Horizon 4 Gamehunterz Yorumu

Forza Horizon serisi biz dahil olmak üzere çok fazla oyun severin favori oyun serilerinden bir tanesidir. Dünyanın en harika otomobil festivali olan Horizon Festivali dördüncü kez bu sefer İngiltere’de düzenleniyor. Kendi türünü yaratmış olan Horizon serisi kendi türünün de en başarılı oyunu. Süper spor otomobilden buggy lere 450 den fazla aracı karlı, yağmurlu ve güzel havalarda ister arazide istersek de yollarda sürme imkanı sunan Forza Horizon 4, sadece yarış oyunu severlerin değil tüm oyun severlerin keyif ile oynayabileceği bir oyun. Gamehunterz ekibi olarak bizim en sevdiğimiz oyunlardan bir tanesi. Forza Horizon 4 Satın Al da bize yarış oyunu severlere verdiğimiz en büyük tavsiye. Oyunda offline olarak kendi pist yarışı, sokak yarışı arazi yarışı yapabilir yada rahat bir şekilde serbest olarak haritayı keşfedebiliriz. Online olarak ise başka insanların kendisi ile yada hayaletleri ile yarışabilir aynı zamanda yarıştan sıkıldığımızda battle royale modu ile farklılık yaratabiliriz. Şunu söylemek lazım ki oyun asla bir simülasyon oyunu değil, oyunun gerçekçilik açısından (yer çekimi, hızın hissedilmesi) fena sayılmaz, fakat 400 km saat hızla uçurumdan atlayabiliyorsunuz. Oyun arabaları seven ve gerçekte yapamayacağınız şeyleri yaparak eğlenmek isteyenler için yapılmış bir oyun. Eğer arabaları seviyorsanız size en büyük tavsiyem Forza Horizon 4 Satın al demek olur. Keyif alacağınıza eminim. Oyunun içerisinde sizin başkararından araba almanızı yada başkalarına araba satmanızı sağlayan bir müzayede sistemi de var. Gamehunterz olarak Forza Horizon 4 Fiyatları kıyaslayıp en ucuzunu bulmakla kalmayıp oyunda da ucuz araba almanıza yardımcı olalım. Müzayede de aradığınız arabaları oyunun market fiyatından çok daha ucuza almak mümkün. Aynı zamanda oradan aldığınız arabalarda genellikle modifiye de oluyor. Modifiye demişken arabalarınıza modifiye yapabiliyor aynı zamanda başkalarının hazırladığı modifiyeleri de kurabiliyorsunuz. Aynısı araçların boya ve diğer tasarım öğeleri için de geçerli. Bu oyunu çok fazla saat keyifle oynamış biri olarak tekrar etmek istiyorum, Forza Horizon 4 Satın Al yapabileceğiniz en mantıklı oyun satın alma işlemlerinden biri olabilir.

Forza Horizon 4 Fiyatları

Forza Horizon 4 Fiyatları ilk çıktığı zamanlarda çok pahalı olsa da oyun Steam’de çıktıktan sonra fiyatları bir hayli uygunlaştı. Gamehunterz sayesinde daha da uyguna almak mümkün oluyor. Oyun pahalı sayılmayacak bir oyun ve kesinlikle oyunun sundukları ve geçireceğiniz keyifli vakitlere değecek bir fiyatı var.


Forza Horizon 4 Özeti

Dünyanın en harika otomobil festivalinde dinamik sezonlar her şeyi değiştiriyor. Tek başınıza veya başkalarıyla takım oluşturup paylaşımlı, açık bir dünyada güzel ve tarihi Büyük Britanyayı keşfedin.

Forza Horizon 4 İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Forza Horizon 4 fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Forza Horizon 4 satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!