Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Foxhole

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Foxhole fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Foxhole satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

37.50₺

FoxnGame

55.00₺

DurmaPlay

55.00₺

G2A

533.58₺

HRK

558.83₺

Çıkış tarihi: July 27, 2017
Geliştiren: Clapfoot
Yayıncı: Clapfoot
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Rust
308.00₺ 154.00₺
pc
DayZ
259.99₺ 155.99₺
pc
Tower Unite
32.00₺ 22.40₺
pc
PLAYERUNKNOWN'…
87.00₺ 0.00₺

Foxhole Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 7 or higher
  • İşlemci: Dual-Core 64-bit Intel or AMD processor, 2.0 GHZ CPU
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: 1 GB DirectX 11 compatible video card
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 2 GB kullanılabilir alan
null

Foxhole Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Foxhole fiyatı:    37.5₺

Şu anki en ucuz Foxhole fiyatı:    37.5₺

Şu anda 30 günlük en ucuz fiyata sahipsiniz!

Foxhole İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Foxhole - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Foxhole Özeti

Foxhole, kalıcı bir çevrimiçi savaşın sonucunu şekillendirmek için yüzlerce oyuncununla çalışacağınız kitlesel çok oyunculu bir oyundur. Her bir asker, lojistik, temel bina, keşif, savaş ve daha fazlası yoluyla savaş çabasına katkıda bulunan bir oyuncudur.

Foxhole İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Foxhole fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Foxhole satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!