Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Foxhole

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Foxhole fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Foxhole satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

DurmaPlay

55.00₺

Steam

449.70₺

Çıkış tarihi: Sept. 28, 2022
Geliştiren: Siege Camp
Yayıncı: Siege Camp
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar


Foxhole Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • OS: Windows 7 or higher
  • Processor: Dual-Core 64-bit Intel or AMD processor, 2.0 GHZ CPU
  • Memory: 4 GB RAM
  • Graphics: 1 GB DirectX 11 compatible video card
  • Network: Broadband Internet connection
  • Storage: 2 GB available space

Foxhole Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Foxhole fiyatı:    55.0₺

Şu anki en ucuz Foxhole fiyatı:    55.0₺

Şu anda 30 günlük en ucuz fiyata sahipsiniz!

Foxhole İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Foxhole - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Foxhole Özeti

Foxhole is a massively multiplayer game where thousands of players shape the outcome of a persistent online war. Every individual soldier is a player that contributes to the war effort through logistics, base building, reconnaissance, combat, and more.

Foxhole İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Foxhole fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Foxhole satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!