Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

FoxTail

Güvenilir mağazalardaki en ucuz FoxTail fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup FoxTail satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

18.50₺

Çıkış tarihi: March 1, 2018
Geliştiren: Gingertips Game Studio
Yayıncı: Artem Vodoriz
Platform: Windows ,Linux ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
23.00₺
pc
Euro Truck Sim…
149.00₺ 97.84₺
pc
Green Hell
40.00₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
70.00₺ 38.22₺

FoxTail Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows XP SP3
  • İşlemci: Pentium III 800 MHz
  • Bellek: 128 MB RAM
  • Ekran Kartı: SVGA videoadapter
  • DirectX: Sürüm 9.0
  • Depolama: 155 MB kullanılabilir alan
  • İlave Notlar: RAM - 128 Mb, DirectX 9.0c or OpenGL
null

FoxTail Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz FoxTail fiyatı:    18.5₺

Şu anki en ucuz FoxTail fiyatı:    18.5₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

FoxTail İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

FoxTail - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


FoxTail Özeti

FoxTail is a classic quest inspired by the mid-90s games. Complex quests and freedom in solving them, an interesting plot, beautiful graphics and, of course, an atmosphere of mystery and adventure.

FoxTail İle İlgili Kullanıcı Yorumları


FoxTail fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak FoxTail satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!