Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

FreeHolder

Güvenilir mağazalardaki en ucuz FreeHolder fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup FreeHolder satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

G2A

17.96₺

Steam

18.50₺

Çıkış tarihi: July 5, 2016
Geliştiren: RogueWare
Yayıncı: RogueWare
Platform: Windows ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Ready or Not
99.00₺
pc
Green Hell
40.00₺ 38.00₺
pc
Weird West
109.00₺

FreeHolder Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 7 and Up
  • İşlemci: 2 Ghz
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: 256 mb video memory
  • DirectX: Sürüm 10
  • Depolama: 250 MB kullanılabilir alan
null

FreeHolder Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz FreeHolder fiyatı:    17.67₺

Şu anki en ucuz FreeHolder fiyatı:    18.01₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

FreeHolder İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

FreeHolder - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


FreeHolder Özeti

Blending strategy, survival, and roguelike elements with RPG style character development, FreeHolder is the story of three escaped slaves in the time of the Roman Republic. Farm, hunt, craft, and cook your way through the years as you live on the edge of the beginning of the Empire.

FreeHolder İle İlgili Kullanıcı Yorumları


FreeHolder fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak FreeHolder satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!