Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Galaxy Admirals

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Galaxy Admirals fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Galaxy Admirals satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

4.00₺

G2A

27.05₺

Çıkış tarihi: Jan. 17, 2017
Geliştiren: Jetdogs Studios
Yayıncı: Jetdogs Studios
Platform: Windows ,Linux ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
King Arthur: K…
67.00₺ 43.55₺

Galaxy Admirals Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows XP
  • İşlemci: 1.6 GHz
  • Bellek: 512 MB RAM
  • Ekran Kartı: 1024x768 resolution
  • Depolama: 300 MB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: On board
null

Galaxy Admirals Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Galaxy Admirals fiyatı:    4.0₺

Şu anki en ucuz Galaxy Admirals fiyatı:    4.0₺

Şu anda 30 günlük en ucuz fiyata sahipsiniz!

Galaxy Admirals İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Galaxy Admirals - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Galaxy Admirals Özeti

Galaxy Admirals, oldukça yenilikçi ve zorlu bir oyun ile çok oyunculu bir dönüş tabanlı kozmik stratejidir. Komut becerilerinizi AI ile geliştirin ve gerçek oyuncularla mücadele ederek tüm evreni fethetmek.

Galaxy Admirals İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Galaxy Admirals fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Galaxy Admirals satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!