Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Gamedec

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Gamedec fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Gamedec satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

HRK

43.42₺

G2A

50.22₺

Steam

449.70₺

Çıkış tarihi: Sept. 16, 2021
Geliştiren: Anshar Studios
Yayıncı: Anshar Publishing
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Grand Theft Au…
150.00₺ 74.69₺
pc
Cyberpunk 2077
1448.68₺ 219.12₺
pc
Red Dead Redem…
1799.70₺ 254.12₺
pc
Forza Horizon 5
983.40₺ 660.00₺

Gamedec Sistem Gereksinimleri

Minimum:
 • Requires a 64-bit processor and operating system
 • OS: Windows 10 64-bit
 • Processor: Intel i5-3570 / AMD FX-8140
 • Memory: 8 GB RAM
 • Graphics: Nvidia GTX 760 / AMD Radeon R9 270
 • DirectX: Version 11
 • Storage: 17 GB available space
Recommended:
 • Requires a 64-bit processor and operating system
 • OS: Windows 10 64-bit
 • Processor: Intel i7 4770k / AMD Ryzen 5 1500X
 • Memory: 16 GB RAM
 • Graphics: Nvidia GTX 1060 6GB / AMD RX580
 • DirectX: Version 11
 • Storage: 17 GB available space

Gamedec Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Gamedec fiyatı:    43.42₺

Şu anki en ucuz Gamedec fiyatı:    43.42₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Gamedec İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Gamedec: Gamehunterz Yorumu

Yakın dönemde çıkmış ve adından çok söz ettiren bir oyun, Gamedec. İlk bakışta biraz Cyberpunk’ı andıran, o atmosferde bir oyun. Dedektif olan bir ana karakteri canlandırdığımız oyunda, sanal bir dünyadaki suçları çözüme kavuşturan kişiyiz. 22. Yüzyılda geçen oyunda, mekan olarak Varşova seçilmiş. Tabi bunu oyuna bakarak anlamak çok da kolay değil, malum artık Varşova’nın her yeri değişmiş diyebiliriz. Her yerde tam gamerlara özel ışıklı mışıklı binalar, koyu depresif bir hava ve dur durak bilmeyen suçlular… Pişman olmadan oynamak istediğin bir siber-zaman oyunu varsa, hiç durmadan Gamedec al isteriz!

Gamedec fiyatları konusuna girmeden önce, hemen oyunu biraz daha açıklayalım. Ana kategorisi rol yapma oyunu olan Gamedec, sizi şaşırtmayacak bir başlangıca sahip, Kendi karakterinizi yaratarak istediğiniz fiziksel özellikleri girerek başlıyor oyun. Kendinizi iyice oyunun içinde hissedebilmeniz için güzel bir dokunuş. Çünkü kendi karakterinizi yaratmanız sayesinde oyun ile daha özel bir bağ kuruyorsunuz diyebilirim. O yüzden bu tarz kendinizi yaratabildiğin oyunları seviyorsan, kesinlikle Gamedec satın al ve bu oyuna da bir şans ver deriz.

Gel gelelim ana karakterimizin hayatına. Dediğimiz gibi dedektif olarak oynadığımız bu oyunda, Varşova’da suçlu kalmasın istiyoruz. Fakat bu tahmin edebileceğiniz gibi o kadar da kolay değil. Oyundaki güzel işlenen mekaniklerden biri burada devreye giriyor. Peşine düştüğünüz olayları çözmeniz için, çevredeki insanlardan bilgi almanız gerekli. Güvenlik kameralarını inceleyip, olay yerinde gezinmeniz lazım. Yani suçluları bulabilmeniz için gerçekten bir dedektifmişcesine düşünebilmeniz lazım. Bu sürede, oyunu esas ilginç kılan şey ise şu, olayları çözmeye çalışırken yaptığınız her davranış, oyunun gidişatını etkiliyor.

Oyun içine kurulan özel sistem sayesinde, aldığınız her karar oyuna entegre ediliyor. Bu sayede, gerçek hayatın simülasyonunu doruklarda yaşıyorsunuz. Kafanız ne isterse onu yapmakta özgürsünüz, fakat yapmalı mısınız? Yapmak istediğiniz şey ileride sizi nasıl etkileyecek? Bunları düşünmek zorundasınız. Bu muazzam oyun mekaniği, kolay rastlanan bir durum değil. Eee, size boşuna Gamedec satın al tavsiyesini vermiyoruz! Peki Gamedec fiyatları ne durumda olacak? Hemen açıklayalım.

Oyunun bir diğer güzel yanı da Gamedec fiyatları. Kendi tarzındaki diğer oyunlardan ayrılmasındaki en büyük etmenlerden biri diyebiliriz. Daha öncesinde çıkan bu tarz 22. Yüzyılda geçen siber-zaman oyunları, çok pahalı fiyatlardan satışa çıkmıştı. Öte yandan Gamedec fiyatları, o kadar da cep korkutan türden değil. Peki oyunun ücreti nasıl olacak? Gamedec satın al dediğimiz kişiler için doğru zaman ne?

Gamedec Fiyatları

Hiçbir gamer bu mükemmel oyunu kaçırmak istemez, bizce istememeli. Oyunları arka arkaya alıp oynamak kolay bir şey değil, pahalı olduğunun farkındayız. Fakat Gamedec fiyatları sizin elinizi yakmayacaktır. Oyunun çıkış fiyatı olarak belirlenen 135 TL’den, elimizden geldiğince, daha uygununu bulacağız! Yeter ki sen en uygun fiyatları bul!

Elbette her oyunda olduğu gibi, bir süre beklediğiniz zaman Gamedec fiyatları da azalacaktır, fakat bu oyunu bekletemeyebilirsiniz. Çünkü inanın yayıncıların oynayışını gördükçe oyunu oynamak isteyeceksiniz. Peki, kimlere Gamedec satın al tavsiyesini veririz? Bu oyun kimlere hitap ediyor?

Gamedec Satın Al

Her şeyden önce şunu bir kere daha hatırlatalım. Bu oyunda bulmaca çözme olayları çok var ve kolay olduğunu da düşünmüyoruz. O nedenle sabırlı olmalısınız. Oyun oynarken çok dinlenebileceğinizi düşünmüyoruz, çünkü hareketli ve düşündürücü bir oyun. Aynı zamanda depresif havaları da olan bu oyun, sizi bazen bunaltabilir. Fakat oynanış olarak nefes almadan oynayabileceğiniz bir oyun. O yüzden senin de aradığınız siber tarzdaki oyun buysa, kesinlikle beklemeden Gamedec satın al deriz! Çünkü oyun hem çok güzel hem de Gamedec fiyatları diğer oyunlara göre çok uygun!


Gamedec Özeti

Gamedec is a single-player cyberpunk isometric RPG. You are a game detective, who solves crimes inside virtual worlds. Use your wits to gather info from your witnesses and suspects, getting to the bottom of deceptive schemes. The game continually adapts to your decisions and never judges.

Gamedec İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Gamedec fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Gamedec satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!