Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Ghost Master®

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Ghost Master® fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Ghost Master® satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

2.00₺

Cdkeys

23.09₺

HRK

46.91₺

G2A

65.08₺

Çıkış tarihi: Aug. 23, 2003
Geliştiren: Sick Puppies
Yayıncı: Strategy First
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Total War: WAR…
599.00₺ 479.20₺
pc
Age of Empires…
299.00₺ 200.33₺
pc
Jurassic World…
92.00₺ 36.80₺
pc
King Arthur: K…
67.00₺ 43.55₺

Ghost Master® Sistem Gereksinimleri

En Düşük:Pentium® III 450. Windows® 98,ME,XP,2000. NVIDIA® TNT2 3D ekran kartı. 128MB RAM. 750MB boş sabit disk alanı. DirectX® 8.1. Fare, klavye.
Önerilen:Pentium® IV 1.5GHz. ATI® Radeon™7500/NVIDIA®GeForce2 3D ekran kartı. 256MB RAM.
null

Ghost Master® Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Ghost Master® fiyatı:    2.0₺

Şu anki en ucuz Ghost Master® fiyatı:    2.0₺

Şu anda 30 günlük en ucuz fiyata sahipsiniz!

Ghost Master® İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Ghost Master® - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Ghost Master® Özeti

Grim Specters, Howling Banshees ve Sly Gremlins, Gravenville kasabasında korkunç ruhları serbest bırakırken ve vatandaşlarından kurtları korkuturken kendinizdir. Ghost Master'ın dünyasında, baharatlar, bulmacaları çözerken ve gizemlerin en iyi strateji, macerayı ve ...

Ghost Master® İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Ghost Master® fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Ghost Master® satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!