Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

GIBZ

Güvenilir mağazalardaki en ucuz GIBZ fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup GIBZ satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

15.00₺

HRK

15.42₺

G2A

16.59₺

Cdkeys

32.56₺

Çıkış tarihi: April 7, 2017
Geliştiren: Torrunt
Yayıncı: Torrunt
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Ready or Not
99.00₺
pc
Green Hell
40.00₺ 38.00₺
pc
Euro Truck Sim…
149.00₺ 98.48₺

GIBZ Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşlemci: 2.4 GHz
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Depolama: 180 MB kullanılabilir alan
null

GIBZ Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz GIBZ fiyatı:    15.0₺

Şu anki en ucuz GIBZ fiyatı:    15.0₺

Şu anda 30 günlük en ucuz fiyata sahipsiniz!

GIBZ İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

GIBZ - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


GIBZ Özeti

Çekin, dilimleyin ve zombilere kendiniz veya arkadaşlarınızla sörf yapın. 1900'lerin başında Londra'nın başlarında kötü bir sihirbaz (Ooooooooooooooooooooooooo) tarafından toplanan çok miktarda zombi ve diğer canavarlarla savaşın.

GIBZ İle İlgili Kullanıcı Yorumları


GIBZ fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak GIBZ satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!