Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Gigachess

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Gigachess fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Gigachess satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

119.70₺

Çıkış tarihi: Dec. 16, 2015
Geliştiren: Drixxel Soft
Yayıncı: Drixxel Soft
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
324.90₺ 97.84₺
pc
Green Hell
402.18₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
389.70₺ 38.22₺

Gigachess Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 7
  • İşlemci: Intel Atom 1.6 GHz (or equivalent)
  • Bellek: 2 GB RAM
  • DirectX: Sürüm 9.0
  • Depolama: 50 MB kullanılabilir alan
  • İlave Notlar: 100% mouse controllable
null

Gigachess Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Gigachess fiyatı:    119.7₺

Şu anki en ucuz Gigachess fiyatı:    119.7₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Gigachess İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Gigachess - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Gigachess Özeti

Gigachess, bir satranç tahtasında bir kahraman savunma bulmacasıdır. Knights, Rooks ve Amp partinize komuta; Acelesiz piyon saldırısına karşı piskoposlar!

Gigachess İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Gigachess fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Gigachess satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!