Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Girlfriend Rescue

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Girlfriend Rescue fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Girlfriend Rescue satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

1.30₺

Cdkeys

14.45₺

G2A

16.83₺

Çıkış tarihi: July 11, 2015
Geliştiren: Aldorlea Games
Yayıncı: Aldorlea Games
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Ready or Not
99.00₺
pc
Green Hell
40.00₺ 38.00₺
pc
Weird West
109.00₺

Girlfriend Rescue Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows XP/Windows Vista/Windows 7/8
  • İşlemci: 1.6 GHz
  • Bellek: 128 MB RAM
  • Ekran Kartı: DirectX 9.0 Compatible
  • DirectX: Sürüm 9.0
  • Depolama: 100 MB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: DirectX 9.0 Compatible Sound
null

Girlfriend Rescue Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Girlfriend Rescue fiyatı:    1.1₺

Şu anki en ucuz Girlfriend Rescue fiyatı:    1.3₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Girlfriend Rescue İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Girlfriend Rescue - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Girlfriend Rescue Özeti

Kız arkadaşı kurtarma, "Dragon Quest & quot" oyununun olduğu heyecan verici bir macera. "öfke sokaklarında" atmosferini karşılar. Yenilikçi, Rogue tarzı RPG'yi karıştırıp atmosferi eşsiz bir şekilde yendi, bu oyun, karakter seçimi ve yaratıcı becerilerin bir karışımı ile çok fazla strateji sunuyor.

Girlfriend Rescue İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Girlfriend Rescue fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Girlfriend Rescue satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!