Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Glorious Companions

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Glorious Companions fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Glorious Companions satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

599.70₺

Çıkış tarihi: June 4, 2019
Geliştiren: Ancient Forge Studio
Yayıncı: Ancient Forge Studio
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Cyberpunk 2077
1448.68₺ 219.12₺
pc
God of War
1499.70₺ 259.90₺
pc
ELDEN RING
1199.70₺ 660.00₺
pc
Dying Light 2 …
1199.70₺ 331.55₺

Glorious Companions Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows XP SP2+
  • İşlemci: i5-4690+
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: GTX 660+
  • DirectX: Sürüm 9.0
  • Depolama: 2 GB kullanılabilir alan
null

Glorious Companions Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Glorious Companions fiyatı:    599.7₺

Şu anki en ucuz Glorious Companions fiyatı:    599.7₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Glorious Companions İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Glorious Companions - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Glorious Companions Özeti

Şanlı arkadaşlar, Navaroth'un fantezi dünyasında yer alan sıra tabanlı bir taktik RPG'dir. Bir paralı şirketin lideri olarak kendi yolculuğunuzu hazırlayın! Güçlü bir Lord olun, eski velilerin gizemini çözün ya da sadece ticarete olan servetinizi geliştiren kıtanın etrafına gidin.

Glorious Companions İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Glorious Companions fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Glorious Companions satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!