Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Go Home Dinosaurs!

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Go Home Dinosaurs! fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Go Home Dinosaurs! satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

G2A

14.02₺

Steam

18.00₺

Çıkış tarihi: March 14, 2013
Geliştiren: Fire Hose Games
Yayıncı: Fire hose Games
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
23.00₺
pc
Euro Truck Sim…
149.00₺ 97.84₺
pc
Green Hell
40.00₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
70.00₺ 38.22₺

Go Home Dinosaurs! Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • OS:Windows XP SP2
  • Processor:1.7 Ghz Dual Core
  • Memory:1 GB RAM
  • Graphics:512 MB, Shader Model 2
  • DirectX®:9.0
  • Hard Drive:450 MB HD space
Recommended:
  • OS:Windows 7
  • Processor:2.5 Ghz Quad Core
  • Graphics:1 GB, Shader Model 3

Go Home Dinosaurs! Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Go Home Dinosaurs! fiyatı:    14.02₺

Şu anki en ucuz Go Home Dinosaurs! fiyatı:    14.02₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Go Home Dinosaurs! İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Go Home Dinosaurs! - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Go Home Dinosaurs! Özeti

Todd Rex biftek istiyor. Todd Rex bifteğinizi istiyor. Onu almasına izin verecek misin? Olmaz! Eve gidin, dinozorlar! Dinos'tan Dinos Hordes'ü, partinizi dünyanın önde gelen BARBEKÜ savunma simülatöründe çarpmasını önleyin! Küçük silahlı puzzle parçaları gibi hareket eden güçlü kulelerin kilidini açın.

Go Home Dinosaurs! İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Go Home Dinosaurs! fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Go Home Dinosaurs! satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!