Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

God's Basement

Güvenilir mağazalardaki en ucuz God's Basement fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup God's Basement satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

5.00₺

G2A

104.51₺

Çıkış tarihi: Oct. 17, 2018
Geliştiren: Erebus
Yayıncı: Erebus
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Ready or Not
99.00₺
pc
Green Hell
40.00₺ 38.00₺
pc
Weird West
109.00₺

God's Basement Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 7
  • İşlemci: Intel i-5 Series
  • Bellek: 6 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 760
  • Depolama: 6 GB kullanılabilir alan
null

God's Basement Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz God's Basement fiyatı:    5.0₺

Şu anki en ucuz God's Basement fiyatı:    5.0₺

Şu anda 30 günlük en ucuz fiyata sahipsiniz!

God's Basement İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

God's Basement - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


God's Basement Özeti

Tanrılar Bodrum, birinci şahıs, anlatı odaklı, tek oyunculu bir korku oyunudur. "Operatör" olarak bilinen bir varlık olarak gizemli bir öbür dünyanın sırlarını ortaya çıkarın; görünüşte sonsuz bir tavırın saçaklarına daha derine çıkar.

God's Basement İle İlgili Kullanıcı Yorumları


God's Basement fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak God's Basement satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!